Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Dobrzany tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W nowych czasach grupa ludzi pracuje zakupy przez internet. Stanowi toż odpowiednie przede każdym ze względu na mnogość owoców dodatkowo ich sposobów, jakie możemy wyszukać w sieci. Parę kliknięć, pieniądze idą z konta, i już jutro paczka z upragnionym przedmiotem wybiera się w własnych rękach. Oraz toż wszystko bez przejmowania się z łóżka! Stanowi toż idylla dla ówczesnych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcy. Najłatwiejszym sposobem przekazu paczek były się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Sianów

Innowacyjna firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym mogą one zachować na sprzedaży paczek, i sama nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy gość nie jest do kraju przekonany co do formy pracy pracowników InPostu, może kupić abonament na okres próbny. Je on 150 złotych zaś stanowi dodatkowe rozwiązanie go do kraju 3 okresu rozliczeniowego. Stanowi toż zwłaszcza dobra opcja dla inwestorów, którzy właśnie wkraczają na plac dodatkowo nie wiedzą, który będzie zbyt na dany towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, i za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, i za kurierską od 11,77 zł. Im więcej paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie słabsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Sianów

Umowa taka obejmuje zarówno przesyłki świadczone przez kurierów do Paczkomatu, jak i też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez wszystek okres bycia umowy, a dodatkowo zapewnia, że aż 95% paczek trafi do odbiorcy już następnego dnia. Stanowi toż wyjątkowo znane w terminie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka może żyć na miarę złota. Warunki te tyczą się wszystkiego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na żyjące 12 i 24 miesiące. Małe Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy wręczyć w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy właśnie stawiają pierwsze ruchy w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i jest możliwość nadawania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, proponowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Sianów

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Niewielka Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), i kolejny to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W centralnym przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W różnym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zabierają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywie, jeśli firma ciągle będzie się rozwijać. Każda kolejna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na usługę stawki za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, przystosowaną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a dodatkowo możliwość czerpania z podjazdów kurierskich w dowolnym momencie, w współzależności z potrzeb. Stawka za paliwo jest i wliczona w wartość abonamentu, nie trzeba się martwić o ukryte koszty.

Pomimo stanowienia w prywatnej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest naturalny również na stosunek z liczniejszymi klientami. Aby osiągnąć swoją ofertę abonamentu, należy zetknąć się z firmą. Na stronie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można i wziąć z punktu infolinii. Wybranie abonamentu stanowi wyjątkowo naturalne – wystarczy wprowadzić na część InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu nazwy i numeru NIP firmy, przechodzimy do zbilansowania oraz do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można załatwić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Sianów

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments